Яскравий символ миру – повернення McDonald's у Маріуполь

Фаст-фуд зона McDonald's
McDonald's на Грецькій площі гармонійно інтегрується в міський ландшафт серед зелених насаджень і зони відпочинку. Територія навколо буде лаконічно облаштована, поруч з’являться додаткові дерева, кущі і квіти. Із появою McDonald's локацій для дозвілля маріупольців на Грецькій площі стане ще більше. Це буде один з найсучасніших ресторанів McDonald's – із лінією McDrive, терасою та ігровою дитячою зоною. Відкриття одного з найпопулярніших ресторанів у світі поруч зі згорілою у 2014 році будівлею міської ради – це символ розвитку та непохитного миру у Маріуполі.
«Довгоочікуване повернення МакДональдс в Маріуполь – це один із символів повернення миру до нашого міста. Це не просто ресторан швидкого харчування, а найвідоміший міжнародний бренд та атрибут кожного сучасного міста. Це нові робочі місця та нові можливості для Маріупольської громади».
Вадим Бойченко
міський голова Маріуполя
#ТутВарто бути в тренді
Обери своє меню
Поділись думкою! Проголосуй!
mariupol.greeksquare@gmail.com
© 2021 Усі права захищенні. Розроблено ККП m.EHUB
Відправляючи заявку, ви приймаєте умови договору-оферти і є підтвердженням Вашої згоди на обробку своїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності.